Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej…    X
RODO » 4mTrans

RODO
Zasady Ochrony Danych Osobowych, które są zgodne z Europejskim Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych

1. Dane osobowe, to zbiór informacji o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej; nazwisko i imię, identyfikator internetowy (ID), unikalny numer urządzenia oraz IP, dane o lokalizacji oraz e-mail i numer telefonu. 
2. Dane osobowe zostały pozyskane w wyniku wypełnienia i przesłania formularza znajdującego się pod adresem: https://4mtrans.pl/kontakt albo na wskutek wysłania sms, maila, albo na wskutek zgłoszenia telefonicznego lub po podpisaniu umowy/zlecenia/zamówienia, które wynika z oferty proponowanej przez 4MTRANS.
3. Wyłącznym i jedynym Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane dane osobowe, jest: 4MTRANS.
4. Dane osobowe, po wypełnieniu i wysłaniu formularzy, o których mowa powyżej, jest jednoznaczne z wyraźnym życzeniem realizacji przedsięwzięcia, które po podpisaniu umowy/zlecenia/zamówienia, jest niezbędne do rzetelnego wykonania zakresu umowy/zlecenia/usługi.
5. Wszystkie prawa wynikające z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu do swoich danych, sprostowania oraz usunięcia danych (zgodnie z zapisami umowy/zlecenia/usługi), ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, są dostępne i możliwe do zrealizowania po przesłaniu zgłosznia za pomocą formularza znajdującego się pod adresem www: https://4mtrans.pl/kontakt. 
6. Dane przetwarzane będą w czasie określonym w umowie/zleceniu/usłudze i przetwarzanie to będzie trwało w możliwie najkrótszym czasie. Dane mogą również być przetwarzane dłużej niż zakłada umowa/zlecenie/usługa, mimo sprzeciwu, jeśli będzie to uzasadnione, np. brakiem rozliczenia nadpłaty. Wówczas przetwarzanie danych może trwać dłużej. Dodatkowo, przepisy prawa wymagają przetwarzania danych dla celów podatkowych i rachunkowych, np. w celu wystawienia faktury.

510 382 382 

Więcej informacji, zamówienie usługi lub po prostu wycena.