TRANSPORT I SPRZEDAŻ JAKOŚCIOWEJ, SIANEJ ZIEMI OGORODWEJ i HUMUSU

Możliwość negocjacji cen

W ciągłej sprzedaży ziemia ogrodowa przesiewana. Jest to ziemia bez jakichkolwiek zanieczyszczeń, przesiewana przesiewaczem bębnowym, idealna pod trawniki, rośliny ogrodnicze czy ogródki warzywne. Ziemia jest sypka i dobrze napowietrzona. Zapewniamy transport.

Tania ziemia ogrodowa Kraków

Zadbaj o swój ogród z naszą wysokiej klasy sianą ziemią i humusem.

Odpowiednie przygotowanie podłoża to podstawowy zabieg, który wykonujemy przesiewając naszą ziemię, abyś mógł cieszyć się gęstą i zieloną trawą.
Przygotowanie ziemi obejmuje dwukrotne przesiewanie - pierwsze, dzięki temu powstaje ziemia dającą optymalne warunki wegetacji roślin, ich wzrastania i odporności na choroby. Istnieje także możliwość przygotowania humusu, który może zostać dodatkowo nasycony dodatkami uszlachetniającymi.

Ziemia ogrodowa przesiewana 

Czysty skład! Ziemia została poddana zabiegowi przesiania, dzięki czemu posiada sypką strukturę oraz została oczyszczona z części zbrylonych, kamieni, pozostałości korzeni i śmieci. 

Ziemia ogrodowa humus

Najlepsza, żyzna ziemia ogrodowa pod twoje rośliny! Nasz humus Humus sprawi, że Twoje rośliny będą mieć łatwiejszy dostęp do wody, tlenu i składników znajdujących się w podłożu. 

Inne usługi

Transport
Negocjacja cen

Transport ziemi ogrodowej przesiewanej i nieprzesiewanej oraz humusu na miejsce przeznaczenia. Transport kontenerów z odpadami budowalnymi, BIO, oraz odpadami komunalnymi ze wszelkiego rodzaju lokalizacji prywatnych, publicznych i gospodarstwo domowych.

Wywóz odpadów
Negocjacja cen

Usuwanie odpadów budowlanych z terenu budowy i z różnego rodzaju inwestycji miejskich jak oraz spoza rejonów zurbanizowanych.
Usuwanie odpadów komunalnych z gospodarstw i domów, z mieszkań, firm i ze sklepów oraz placówek publicznych.

Prace ziemne
Negocjacja cen

Wykonujemy szamba z podłączeniem, zbiorniki na deszczówkę, drenaże, drogi techniczne, płyty denne oraz inne prace ziemne. Usuwamy nadmiar gleby lub gruntu z terenu budowy lub z innego miejsca, gdzie występuje konieczność jej wyrównania lub jest jej za dużo.

Skontaktuj się

E-mail

Odpowiadamy bezzwłocznie

Telefon

Pn - Pt 09:00 - 18:00

Lokalizacja magazynu i bazy

4MTRANS
Miękinia 384
32-065 Krzeszowice, małopolskie, Polska

NIP: 6772037242

© Copyright 2023 Mysklep - All Rights Reserved